پروسه انجام پیمانکاری خدمات مشارکت در ساخت چگونه است ؟

حتما تا به حال عبارت « مشارکت در ساخت » به گوشتان خورده است، ولی ممکن است فرآیند های حقوقی و ثبت قرارداد را به صورت تخصصی وارد نباشید . بارها شنیده‌ایم که صاحب یک خانه یا زمین، ملک خود را به سازنده‌ای واگذار کرده تا آن را تبدیل به آپارتمان کند و در ازای آن، صاحب چند واحد آپارتمان شود؛ توافقی که بسیار خوب به نظر می‌رسد و می‌تواند شما را صاحب چند واحد نوساز کند.
اگر در این فکر هستید که زمین یا خانه قدیمی خود را بفروشید و با پول آن خانه جدیدی بخرید، مشارکت در ساخت یکی از راه‌هایی است که می‌تواند شما را صاحبخانه‌ کند و به سود برساند. گروه مشارکت ساخت می تواند تمامی فرآیند های مذاکره و ارائه های کارشناسی و همینطور تا مرحله عقد قرارداد را برای شما انجام داده و بهترین شرایط را هم برای سازنده و سرمایه گذار و همینطور مالک در نظر گیرد.

مشارکت در ساخت چیست؟

همان‌طور که از نام مشارکت مشخص است، این قرارداد یک نوع «توافق» دو طرفه است که هر یک از طرفین در آن آورده‌ای دارند و با توجه به نسبت آورده‌شان با هم شریک می‌شوند.

بگذارید مثال واضح‌تری بزنیم؛ مثلا شما صاحب خانه‌ای ویلایی و کلنگی هستید. با توجه به افزایش جمعیت و نیاز به مسکن و بالا رفتن قیمت خانه، به این فکر افتاده‌اید که خانه‌تان را خراب کنید و در همان زمین، آپارتمانی چند طبقه بسازید. اما مشکل اصلی شما این است که نه تخصص این کار را دارید و نه پولش را. اینجاست که مشارکت در ساخت می‌تواند به کمک شما بیاید.

به این صورت که یک سازنده سرمایه و تخصص خود را با شما شریک می‌شود و برایتان آن خانه‌ کلنگی را تبدیل به آپارتمانی چند طبقه می‌کند. در نهایت شما با سازنده در سودی که از این ساخت و ساز به دست می‌آید شریک می‌شوید.

بهترین
پیشنهادات املاک

اخبار

مشاهده اخبار

جستجوی املاک

مدیریت املاک

تحلیل بازار

مدیریت املاک

مراحل عقد قرارداد مشارکت در ساخت

۱ - انتخاب منطقه و استان

استان و منطقه خود را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

۲ - ثبت اطلاعات مشارکتی

با توجه به سازنده بودن و یا مالک بودن اطلاعات خود را ثبت کنید.

۳ - ثبت درخواست کارشناسی

کارشناسان ملکی ما سرمایه و ملک شما را بازرسی خواهند نمود.

۴ - تماس کارشناسان ما با شما

کارشناسان ما موارد حقوقی را با شما هماهنگ خواهند نمود.

۵ - تکمیل مراحل حقوقی

مشاورین ما تکمیل نهایی قرارداد پیمانکاری را انجام خواهند داد.

۶ - عقد قرارداد مشارکت

قرارداد مشارکت در ساخت منعقد شده و پروژه آغاز می گردد.

چرا مرکز تخصصی مشارکت در ساخت سادات را انتخاب کنیم؟

یکی از مواردی که در امور ساخت و ساز کشور با آن مواجه هستیم ارتباط اصولی و حرفه ای بین افرادی که نیازمند سازنده هستند و افرادی که نیازمند زمین یا ملک برای ساخت و ساز هستند می باشد.

مرکز تخصصی مشارکت در ساخت سادات این عملیات را به صورت اصولی و با کارشناسان و مشاورین خبره خود در سراسر کشور و به صورت منطقه بندی شده انجام خواهد داد و ارتباط بین دارندگان سرمایه و ملک را به صورت ساده انجام خواهد داد .

ملک شما را ارزشمند خواهیم نمود

مشارکت در ساخت خود را به ما بسپارید

1. مشارکت در ساخت نیاز به سازنده

ما با استفاده از سامانه جامه مشارکت در ساخت در کشور ملک شما را که ارزش آن با توجه به املاک همجوار خود دارای سال ساخت طولانی تر بوده و نیاز به سرمایه گذاری مناسب است را شناسایی میکنیم و با کارشناسی اصولی و تامین سرمایه گذار برای آن در کمتر از 2 سال آن را به سازه ای ارزشمند تبدیل خواهیم نمود.

2.مشارکت در ساخت نیاز به زمین

اگر صاحب سرمایه مناسب در بخش ساز و ساز هستید ولی نمیدانید که کدام منطقه از استان و شهر برای ساخت و سرمایه گذاری شما در استان مناسب است میتوانید از سایت مرجع رسمی مشارکتی در کشور استفاده نمایید و با ثبت درخواست خود بهترین گزینه زمین و ملک را به شما پیشنهاد نماییم.

فرم درخواست

ما در حال ارائه بهترین املاک و مستغلات هستیم
0
فایل های موجود
+0
تعداد سازندگان
0
مناطق تحت پوشش

مناطق اصفهان


منطقه 1 منطقه 2 منطقه 3 منطقه 4 منطقه 5 منطقه 6 منطقه 7 منطقه 8 منطقه 9 منطقه 10 منطقه 11 منطقه 12 منطقه 13 منطقه 14 منطقه 15 منطقه 2
با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

نظرات برخی مشتریان

بدون شک موفقیت هر گروهی بستگی به رضایت مشتریان دارد و مشتریان ما گنجینه های ارزشمند ما می باشند. وظیفه ما اطلاع رسانی دقیق به مالکان و ارسال اطلاعات جامع به سرمایه گذار برای بهره مندی از بهترین امکانات می باشد.